... minut pas minuti

LiveScores

po luhet e shtyre
EUROPE: Champions League - Qualification
19:30
PAOK (Gre) - Borac Banja Luka (Bih)
-:-
20:00
Ludogorets (Bul) - Din. Minsk (Blr)
-:-
20:15
Celje (Slo) - Slovan Bratislava (Svk)
-:-
EUROPE: Conference League - Qualification
17:00
Struga (Mkd) - Pyunik Yerevan (Arm)
-:-
18:00
Riga FC (Lat) - Slask Wroclaw (Pol)
-:-
19:00
Dinamo Batumi (Geo) - Decic (Mne)
-:-
20:00
AEK Athens FC (Gre) - Inter Escaldes (And)
-:-
20:45
Cliftonville (Nir) - Auda (Lat)
-:-
WORLD: Olympic Games
15:00
Argentina Ol. - Morocco Ol.
-:-
15:00
Uzbekistan Ol. - Spain Ol.
-:-
17:00
Egypt Ol. - Dominican Republic Ol.
-:-
17:00
Guinea Ol. - New Zealand Ol.
-:-
19:00
Iraq Ol. - Ukraine Ol.
-:-
19:00
Japan Ol. - Paraguay Ol.
-:-
21:00
France Ol. - USA Ol.
-:-
21:00
Mali Ol. - Israel Ol.
-:-
ARGENTINA: Liga Profesional
66'
Gimnasia L.P. - San Lorenzo
0:1
67'
Newells Old Boys - Ind. Rivadavia
0:0
02:00
Independiente - Barracas Central
-:-
22:00
Talleres Cordoba - Defensa y Justicia
-:-
22:15
Sarmiento Junin - Racing Club
-:-
00:30
Godoy Cruz - River Plate
-:-
00:30
Huracan - Estudiantes L.P.
-:-
ASIA: ASEAN Club Championship - Qualification
13:30
Shan Utd - Kasuka
-:-
14:00
Svay Rieng - Young Elephant
-:-
ASIA: ASEAN Championship U19
10:00
Laos U19 - Vietnam U19
-:-
10:00
Myanmar U19 - Australia U19
-:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
12:00
Edgeworth E. - New Lambton
-:-
AUSTRALIA: Northern NSW State League
12:00
Kahibah - West Wallsend
-:-
12:00
Wallsend Red Devils - Toronto Awaba Stags
-:-
AUSTRALIA: NSW League One
11:30
Northern Tigers - Dulwich Hill
-:-
AUSTRALIA: Australia Cup - Preliminary
11:30
Newcastle Jets - Western United
-:-
BHUTAN: Premier League
12:00
Tsirang - Transport United
-:-
BRAZIL: Serie A
00:00
Criciuma - Fortaleza
-:-
00:00
Cruzeiro - Juventude
-:-
00:30
Sao Paulo - Botafogo RJ
-:-
BRAZIL: Serie B
51'
Chapecoense-SC - Sport Recife
0:1
51'
Operario - Novorizontino
0:0
12'
Mirassol - Avai
0:0
02:00
Ituano - America MG
-:-
02:30
Ponte Preta - Vila Nova FC
-:-
BRAZIL: Serie C - First stage
00:00
Aparecidense - Ypiranga FC
-:-
BRAZIL: Carioca 2
19:45
Resende - Audax RJ
-:-
BRAZIL: Mineiro 2 - Final Stage
20:00
Betim - URT
-:-
BRAZIL: Paraense B2 - Play Offs
14:30
Tesla - Amazonia IFC
-:-
BRAZIL: Copa Espirito Santo - Second stage
20:00
Linhares - Real Noroeste
-:-
BRAZIL: Brasileiro U20
20:00
Atletico GO U20 - Santos U20
-:-
20:00
Bahia U20 - Cuiaba U20
-:-
20:00
Ceara U20 - Athletico-PR U20
-:-
20:00
Flamengo RJ U20 - Botafogo U20
-:-
20:00
Goias U20 - Gremio U20
-:-
20:00
Palmeiras U20 - Fortaleza U20
-:-
21:00
Cruzeiro U20 - RB Bragantino U20
-:-
21:00
Sao Paulo U20 - America MG U20
-:-
BRAZIL: Brasileiro U17
20:00
Ceara U17 - Botafogo RJ U17
-:-
20:00
Internacional U17 - Cruzeiro U17
-:-
20:00
America MG U17 - Gremio U17
-:-
20:00
Athletico-PR U17 - Santos U17
-:-
20:00
Fluminense U17 - Cuiaba U17
-:-
BRAZIL: Brasiliense U20 - Play Offs
20:00
Brasiliense U20 - Real Brasilia U20
-:-
BRAZIL: Amazonense Women
22:00
Recanto W - Princesa do Solimoes W
-:-
CHILE: Primera Division Women
17:00
S. Morning W - Colo-Colo W
-:-
COLOMBIA: Primera A - Clausura
23:00
Patriotas - Fortaleza
0:2
01:10
La Equidad - Jaguares de Cordoba
-:-
03:20
Deportes Tolima - Dep. Pasto
-:-
COLOMBIA: Primera B - Clausura
22:00
Boca Juniors - Llaneros
-:-
COSTA RICA: Primera Division - Apertura
12'
Santa Ana - Sporting San Jose
0:0
04:00
Herediano - Puntarenas FC
-:-
CZECH REPUBLIC: MOL Cup
17:30
Pusta Polom - Bilovec
-:-
ECUADOR: Serie B
22:00
Manta - Ind. Juniors
-:-
22:00
Nueve de Octubre - Chacaritas
-:-
ESTONIA: Meistriliiga Women
19:00
Tabasalu W - Flora W
-:-
EUROPE: Euro U19 Women - Play Offs
13:00
England U19 W - Spain U19 W
-:-
17:00
Netherlands U19 W - France U19 W
-:-
EUROPE: All-Island Cup Women - Play Offs
20:45
Galway United W - Wexford W
-:-
20:45
Shelbourne W - Shamrock Rovers W
-:-
FINLAND: Ykkosliiga
17:30
Jaro - Mikkeli
-:-
FINLAND: Kakkonen Group C
18:00
OTP - JBK
-:-
ICELAND: Besta deild Women
20:00
Hafnarfjordur W - Stjarnan W
-:-
20:00
Keflavik W - Thor/KA W
-:-
20:00
Tindastoll W - Valur W
-:-
INDIA: Calcutta Premier Division
11:30
Kalighat - Southern Samity
-:-
11:30
Railway - East Bengal 2
-:-
11:30
Suruchi Sangha - Aryan
-:-
11:30
Wari - Diamond Harbour
-:-
INDONESIA: President Cup
10:30
Bali United - Madura United
-:-
14:30
Persija Jakarta - Arema FC
-:-
IRAQ: Stars League - Relegation - Play Offs
18:30
Al-Qassim - Peshmarga
-:-
MALAWI: Super League
14:30
Civo Utd - Mighty Tigers
-:-
14:30
Kamuzu Barracks - Creck Sporting
-:-
14:30
Moyale Barracks - Bangwe All Stars
-:-
MEXICO: Liga MX Women - Apertura
03:00
Monterrey W - Atlas W
-:-
NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF Championship U20
6'Can
ada U20 - Dominican Republic U20
0:0
04:06
El Salvador U20 - Honduras U20
-:-
NORWAY: Division 3 - Group 4
19:00
Orkla - Trygg/Lade
-:-
SINGAPORE: Premier League
13:45
Balestier Khalsa - Tanjong Pagar
-:-
13:45
Tampines - Geylang
-:-
SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana - Play Offs
53'
Racing Montevideo (Uru) - Huachipato (Chi)
0:1
02:30
Internacional (Bra) - Rosario Central (Arg)
-:-
00:00
U. Catolica (Ecu) - Libertad Asuncion (Par)
-:-
SOUTH KOREA: K League 2
12:30
Ansan Greeners - Anyang
-:-
12:30
Cheongju - Asan
-:-
12:30
Gimpo FC - Seoul E-Land
-:-
SWITZERLAND: Super League
20:30
Servette - Young Boys
-:-
USA: USL Championship
17:00
Loudoun - Charleston
-:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Clausura
81'
Inter de Barinas - Carabobo
0:4
02:15
Angostura - Estudiantes Merida
-:-
23:30
Metropolitanos - Universidad Central
-:-
WORLD: Club Friendly
14:00
Middelfart (Den) - Marienlyst (Den)
-:-
18:30
Gryf Slupsk (Pol) - Baltyk Koszalin (Pol)
-:-
19:00
Eimsbutteler (Ger) - Lubeck II (Ger)
-:-
19:00
Sollentuna (Swe) - Stocksund (Swe)
-:-
20:00
Odder (Den) - Lyseng (Den)
-:-
20:00
Wiener Neustadt (Aut) - Mattersburg SV 2020 (Aut)
-:-
20:30
Knockbreda (Nir) - Crusaders (Nir)
-:-
20:30
Loughgall (Nir) - Ballinamallard (Nir)
-:-
20:30
Penybont (Wal) - Afan Lido (Wal)
-:-
20:45
Ascot (Eng) - Virginia Water (Eng)
-:-
20:45
Corinthian-Casuals (Eng) - Epsom (Eng)
-:-
20:45
Hereford Pegasus (Eng) - Barry (Wal)
-:-
20:45
Phoenix (Eng) - Chipstead (Eng)
-:-
20:45
VCD Athletic (Eng) - Sheppey United (Eng)
-:-
01:30
Manchester City (Eng) - Celtic (Sco)
-:-
09:30
CSM Slatina (Rou) - Campulung (Rou)
-:-
09:30
Leganes (Esp) - Alcorcon (Esp)
-:-
10:00
CF Intercity (Esp) - Elche (Esp)
-:-
10:00
Mioveni (Rou) - Tunari (Rou)
-:-
11:00
Bordeaux (Fra) - Southampton (Eng)
-:-
11:00
Leixoes U23 (Por) - Salgueiros (Por)
-:-
11:00
CancelledPatro Eisden (Bel) - Helmond (Ned)
-:-
11:00
Real Murcia B (Esp) - Nottingham U21 (Eng)
-:-
11:30
Leixoes (Por) - AD Fafe (Por)
-:-
11:30
Lusitania FC (Por) - Beira Mar (Por)
-:-
11:30
Pacos Ferreira (Por) - Felgueiras (Por)
-:-
12:00
F. Amager (Den) - Helsingor (Den)
-:-
12:00
Gil Vicente (Por) - Rio Ave (Por)
-:-
12:00
Kashima Antlers (Jpn) - Brighton (Eng)
-:-
12:00
CancelledSlaven Belupo (Cro) - St. Pauli (Ger)
-:-
12:00
Widzew Lodz II (Pol) - Plock II (Pol)
-:-
12:15
Cerezo Osaka (Jpn) - Dortmund (Ger)
-:-
12:30
Iwata (Jpn) - Reims (Fra)
-:-
14:00
Academica (Por) - Torreense (Por)
-:-
14:00
Academico Viseu (Por) - Covilha (Por)
-:-
14:00
Al-Duhail (Qat) - Ittihad Kalba (Uae)
-:-
14:00
CancelledBoavista (Por) - Casa Pia (Por)
-:-
14:00
Chambly (Fra) - Rouen (Fra)
-:-
14:00
Dukla Prague B (Cze) - Chomutov (Cze)
-:-
14:00
Estrela (Por) - Estoril (Por)
-:-
14:00
Famalicao (Por) - Penafiel (Por)
-:-
14:00
FC Porto B (Por) - AVS (Por)
-:-
14:00
Graficar Beograd (Srb) - Rudar (Mne)
-:-
14:00
Grosuplje (Slo) - Sencur (Slo)
-:-
14:00
Jedinstvo (Srb) - Smederevo (Srb)
-:-
14:00
Karlsruher SC (Ger) - Munich 1860 (Ger)
-:-
14:00
Kolovec (Cze) - Domazlice (Cze)
-:-
14:00
Mafra (Por) - 1º Dezembro (Por)
-:-
14:00
Rottach-Egern (Ger) - Bayern Munich (Ger)
-:-
14:00
Santa Clara (Por) - Moreirense (Por)
-:-
14:00
Santa Clara (Por) - Boavista (Por)
-:-
14:00
Skala 1911 (Ukr) - Kolos Kovalivka U19 (Ukr)
-:-
14:00
Sozopol (Bul) - Spartak II (Bul)
-:-
14:00
Sporting CP B (Por) - Sao Joao Ver (Por)
-:-
14:00
Valenciennes (Fra) - Umm-Salal (Qat)
-:-
15:00
Amedspor (Tur) - Altinordu (Tur)
-:-
15:00
Royal Union SG 2 (Bel) - OC Charleroi (Bel)
-:-
15:00
T. Mazowiecki (Pol) - Rakow II (Pol)
-:-
16:00
FC Emmen (Ned) - Verl (Ger)
-:-
16:00
Oxford Utd (Eng) - Exeter (Eng)
-:-
16:00
Sassuolo (Ita) - Trento (Ita)
-:-
16:00
Steaua Bucuresti (Rou) - Metaloglobus Bucharest (Rou)
-:-
16:00
Swansea (Wal) - FC Koln (Ger)
-:-
16:00
Willem II (Ned) - Patro Eisden (Bel)
-:-
16:30
Bohemians 1905 B (Cze) - Hrebec (Cze)
-:-
16:30
Monza (Ita) - Alcione Milano (Ita)
-:-
16:30
Tottenham U23 (Eng) - Al Ettifaq (Sau)
-:-
16:30
Wolfsburg (Ger) - Lille (Fra)
-:-
17:00
CancelledBaffins Milton Rovers (Eng) - Lymington (Eng)
-:-
17:00
Besiktas (Tur) - Bandirmaspor (Tur)
-:-
17:00
Boulogne (Fra) - Versailles (Fra)
-:-
17:00
Cittadella (Ita) - Real Vicenza (Ita)
-:-
17:00
Clermont (Fra) - Le Havre (Fra)
-:-
17:00
CSM Satu Mare (Rou) - Gloria 2018 Bistrita (Rou)
-:-
17:00
Den Haag (Ned) - Waregem (Bel)
-:-
17:00
Elversberg (Ger) - Hoffenheim (Ger)
-:-
17:00
Goztepe (Tur) - Istra 1961 (Cro)
-:-
17:00
Metz (Fra) - Francs Borains (Bel)
-:-
17:00
Modena (Ita) - Legnago Salus (Ita)
-:-
17:00
Ostrowiec Swietokrzyski (Pol) - Ozarow (Pol)
-:-
17:30
Belasica (Mkd) - Vardar Negotino (Mkd)
-:-
17:30
Brescia (Ita) - Pergolettese (Ita)
-:-
17:30
FC Bihor (Rou) - Bihorul Beius (Rou)
-:-
17:30
Frosinone (Ita) - Bari (Ita)
-:-
17:30
Oberlausitz (Ger) - Liberec B (Cze)
-:-
17:30
Pelister (Mkd) - Voska Sport (Mkd)
-:-
17:30
Sloga Vinica (Mkd) - Sasa (Mkd)
-:-
17:30
Trapani (Ita) - Cosenza (Ita)
-:-
17:30
Usti nad Labem B (Cze) - Brozany (Cze)
-:-
17:30
Vihren (Bul) - Bregalnica Stip (Mkd)
-:-
17:30
Virtus Verona (Ita) - Verona (Ita)
-:-
17:30
Zambrow (Pol) - Mazovia Minsk Mazowiecki (Pol)
-:-
18:00
Aluminij (Slo) - Al Khaleej (Sau)
-:-
18:00
Barakaldo (Esp) - Eibar (Esp)
-:-
18:00
Bologna (Ita) - Brixen (Aut)
-:-
18:00
Brest (Fra) - Laval (Fra)
-:-
18:00
Caen (Fra) - Le Mans (Fra)
-:-
18:00
Cham (Sui) - Baden (Sui)
-:-
18:00
FK Ceska Lipa (Cze) - Benesov (Cze)
-:-
18:00
Grenoble (Fra) - Bourg en Bresse (Fra)
-:-
18:00
Horovice (Cze) - Pribram (Cze)
-:-
18:00
KF Gostivar (Mkd) - Detonit Plackovica (Mkd)
-:-
18:00
Lewart Lubartow (Pol) - Orleta Radzyn (Pol)
-:-
18:00
Marseille (Fra) - Toulon (Fra)
-:-
18:00
Neratovice (Cze) - Kolin (Cze)
-:-
18:00
Odra Wodzislaw (Pol) - Rozwoj Katowice (Pol)
-:-
18:00
Ozimek (Pol) - Podlesianka Katowice (Pol)
-:-
18:00
Pobeda (Mkd) - Kozuf Gevgelija (Mkd)
-:-
18:00
Ried (Am) (Aut) - Bradford City (Eng)
-:-
18:00
Sassuolo (Ita) - Sassuolo U19 (Ita)
-:-
18:00
St. Pauli (Ger) - Lyon (Fra)
-:-
18:00
Szarvasi (Hun) - Szentesi (Hun)
-:-
18:30
AZ Alkmaar (Ned) - Aris (Gre)
-:-
18:30
Foto-Higiena Gac (Pol) - Brzeg (Pol)
-:-
18:30
Gorica (Cro) - Konyaspor (Tur)
-:-
18:30
Motorlet Prague (Cze) - Zapy (Cze)
-:-
18:30
Slany (Cze) - SK Kladno (Cze)
-:-
18:30
Twente (Ned) - Schalke (Ger)
-:-
18:30
Zdralovi (Cro) - Sesvete (Cro)
-:-
19:00
Ahrensfelde (Ger) - Fortuna Biesdorf (Ger)
-:-
19:00
Al Feiha (Sau) - Reichenau (Aut)
-:-
19:00
Arminia Ludwigshafen (Ger) - Pfeddersheim (Ger)
-:-
19:00
Ath Bilbao B (Esp) - Ponferradina (Esp)
-:-
19:00
Calahorra (Esp) - Zaragoza (Esp)
-:-
19:00
Karlovac (Cro) - Dubrava (Cro)
-:-
19:00
Ludwigsfelde (Ger) - BFC Preussen (Ger)
-:-
19:00
Meyrin (Sui) - Vevey (Sui)
-:-
19:00
Nimes (Fra) - Istres (Fra)
-:-
19:00
Parndorf (Aut) - Favoritner (Aut)
-:-
19:00
Roeselare Daisel (Bel) - Oudenaarde (Bel)
-:-
19:00
Sporting CP B (Por) - Trofense (Por)
-:-
19:00
Tomasov (Svk) - Samorin U19 (Svk)
-:-
19:00
Valencia (Esp) - Alaves (Esp)
-:-
19:00
Venlo (Ned) - Al Rayyan (Qat)
-:-
19:00
Wismar (Ger) - Pampow (Ger)
-:-
19:00
Woliborz (Pol) - Jelenia Gora (Pol)
-:-
19:30
Buderich (Ger) - Holzheimer (Ger)
-:-
19:30
Engers (Ger) - Cosmos Koblenz (Ger)
-:-
19:30
Galatasaray (Tur) - Lecce (Ita)
-:-
19:30
Jette (Bel) - RWDM (Bel)
-:-
19:30
Jeunesse Esch (Lux) - Ettelbruck (Lux)
-:-
19:30
NAC Breda (Ned) - OFI Crete (Gre)
-:-
19:30
Osasuna (Esp) - Huesca (Esp)
-:-
19:30
Racing Santander (Esp) - Ath Bilbao (Esp)
-:-
19:30
Sion (Sui) - Villarreal (Esp)
-:-
19:30
Stern (Ger) - Sparta Lichtenberg (Ger)
-:-
19:30
Suderelbe (Ger) - Teutonia Ottensen (Ger)
-:-
19:30
TuRU Dusseldorf (Ger) - SSVg Velbert (Ger)
-:-
19:30
Yeclano (Esp) - FC Cartagena SAD (Esp)
-:-
20:00
Bettembourg (Lux) - UNA Strassen (Lux)
-:-
20:00
Dep. Fabril (Esp) - Silva SD (Esp)
-:-
20:00
Getafe (Esp) - R. Oviedo (Esp)
-:-
20:00
Hibernian (Sco) - Watford (Eng)
-:-
20:00
PSV (Ned) - Eindhoven FC (Ned)
-:-
20:00
Zeilsheim (Ger) - Hornau (Ger)
-:-
20:15
Bergantinos (Esp) - Ferrol (Esp)
-:-
20:30
Birmingham (Eng) - Rangers (Sco)
-:-
20:30
Briton Ferry (Wal) - Swansea U21 (Wal)
-:-
20:30
Chester (Eng) - Manchester Utd U21 (Eng)
-:-
20:30
Derby (Eng) - Chesterfield (Eng)
-:-
20:30
Gateshead (Eng) - Middlesbrough (Eng)
-:-
20:30
H&W Welders (Nir) - Holywood (Nir)
-:-
20:30
Maidenhead (Eng) - West Ham U21 (Eng)
-:-
20:45
1874 Northwich (Eng) - Salford (Eng)
-:-
20:45
Chelmsford (Eng) - MK Dons (Eng)
-:-
20:45
Havant & W (Eng) - Farnborough (Eng)
-:-
20:45
Warrington (Eng) - Salford (Eng)
-:-
21:00
Portimonense (Por) - Al Nassr (Sau)
-:-
WORLD: COTIF Tournament
23:00
Argentina U20 - Levante U20
1:0
20:00
Valencia U20 - ADH Brasil
-:-
22:30
Elche U20 - Sevilla U20
-:-
WORLD: Friendly International Women
12:00
Bhutan W - Bangladesh W
-:-
19:00
Morocco U20 W - Colombia U20 W
-:-
WORLD: Club Friendly Women
14:00
RB Leipzig W (Ger) - Bergheim W (Aut)
-:-
14:00
Slavia Prague W (Cze) - Ruzomberok W (Svk)
-:-
14:00
UJ Krakow W (Pol) - Rekord Bielsko-Biala W (Pol)
-:-
14:00
Union Berlin W (Ger) - Pogon Szczecin W (Pol)
-:-
18:00
Honved W (Hun) - Myjava W (Svk)
-:-
20:30
Cardiff City W (Wal) - Loughborough Lightning W (Eng)
-:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00
Bikita Minerals - CAPS Utd
-:-
15:00
Bulawayo Chiefs - Hwange
-:-
15:00
Herentals - Arenel Movers
-:-
15:00
Ngezi Platinum - ZPC Kariba
-:-
15:00
Simba Bhora - Highlanders
-:-
15:00
TelOne - GreenFuel
-:-