... minut pas minuti

narcizemBlog

A jane narcistet te rrezikshem?

Rreziku qe narcistet paraqesin nuk mund te nenvleresohet. Narcizmi eshte nje crregullim qe "copeton" vetveten. Nje njeri i zakonshem e ka te mundur te kete mendime si "une jam nje

11/06/2024 12:46

Dicka qe ajo nuk do qe ti ta dish

Ajo nuk do qe ti te dish qellimet e saj te verteta, kush eshte ajo ne te vertete, cfare ka bere ne te kaluaren e saj dhe cfare eshte e

20/03/2023 10:38

Pse ajo saboton suksesin tend?

Ujerat jane te qeta, ti mendon se gjerat kane marre kthese per mire dhe dicka e rendesishme ne jeten tende do te ndodhe. Ndoshta ke nje provim te madh, ke

16/03/2023 11:46

Cilat jane avantazhet e te qenit narcist?

Ti menjehere behesh imun ndaj realitetit. Ti do mund ta besh cdo situate te frymoje rreth teje, ndersa papushim thekson sa urryes dhe paragjykues githkush eshte. Gjithcka qe ty ste

01/12/2022 12:04

A ndryshojne narcistet kur tradhetojne?

Kur je partneri i nje narcisti, heret a vone, do jesh deshmitar i tradhetise. Sepse tradhetia, eshte virtyti i tyre, me tradheti ata mbajne lart egon dhe moralin vetjak, duke

23/10/2022 23:19

A kane narcistet frike qe do ekspozohen?

Cdo gje qe nje narcist ben ne jete, cdo veprim, manipulim, genjeshter, vendime te cmendura, ka nje motiv: Per te qendruar i fshehur! Per te, kjo ceshtje eshte jete a

23/10/2022 22:17